Text Size
niedziela, październik 22, 2017
hirudoterapia larwoterapia Hirudoterapia Larwoterapia

Naturalne metody stosowane jako terapie wspomagające procesy leczenia organizmu. Pozwalają w naturalny sposób by chory organizm powrócił do równowagi.

Dla domu

WŁOSY

SZAMPON ZE ŚLUZU ŚLIMAKA REGENERUJACYszampon Baba de Caracol ślimak pijawki
Shampoo Baba de Caracol 16 oz / 445 ml

Innowacyjna i efektywna formuła szamponu, która odświeża skórę głowy i usuwa nadmiar tłuszczu z włosów, aby zmaksymalizować warunki dla zdrowych, silnych włosów zarówno u mężczyzn jak i u kobiet. Szampon regenerujący
z zawartością śluzu ślimaka po pierwsze działa jako ex foliant, czyli eliminuje zanieczyszczenia i martwe komórki skóry głowy oraz impregnuje włosy i wzmacnia je allantoiną, składnikiem odpowiedzialnym za gładkość i połysk włosów. Skuteczna formuła usuwa nadmiar tłuszczów i odświeża stan skóry głowy maksymalnie stwarzając warunki do rozwoju zdrowych włosów.
Sposób użycia: typowy jak dla zwykłego szamponu.

 

 

 

 

 

 

ODŻYWKA DO WŁOSÓW ZE ŚOdzywka Baba de Caracol RinseLUZEM ŚLIMAKA REGENERUJĄCA

Rinse Baba de Caracol 16oz / 445 ml

Regeneracyjna odżywka do włosów jest najbardziej rewolucyjną, całkowicie ekologiczną alternatywą do regeneracji włosów. Zawarta w niej allantoina odpowiedzialna jest za odzyskanie gładkości, sprężystości i utraconego blasku.

Hydrolizowany kolagen przywraca włosom właściwą strukturę.

Sposób użycia: po umyciu szamponem nałożyć na wilgotne włosy, po około 5 minutach dobrze spłukać.

 

KREM INTENSYWNIE ODŻYWCZO - STYLIZUJĄCY DO WŁOSÓW

Tratamiento Intensivo Baba de Caracol Control 16oz / 480gr

Intensywny preparat do szybkiej regeneracji uszkodzonych włosów z dużą zawartością biotyny pochodzącej ze śluzu ślimaka.Maska do włosów
Eliminuje ładunki elektrostatyczne włosów przez tzw. efekt kationowy. W wyniku stosowania, uzyskujemy silny efekt połysku i ekstremalną miękkość włosów.
Krem regeneruje krązenie kapilarne włosów, reguluje pracę gruczołów zewnętrznych skóry głowy, wspomaga nawodnienie skóry głowy i keratyny włosów.

Sposób użycia: po umyciu szamponem nałożyć na wilgotne włosy, po około 5 minutach dobrze spłukać.

 

* Dodatki na strone